Cisco System

سیسکو سیستم یا Cisco نام یک شرکت تولید کننده تجهیزات شبکه مانند سوییچ ، روتر ، سرور و … تولید میکند. دفتر اصلی این شرکت در آمریکا و ایالت کالیفرنیا قرار دارد. در ابتدای شروع کار سیسکو تنها به تولید روتر و توسعه پروتکل های ارتباطی مشغول بود ولی با پیشرفت این شرکت خدمات و تولیدات آن نیز بیشتر شد و تا امروز که به عنوان بزرگترین تولید کننده تجهیزات شبکه شناخته میشود.

شرکت سیسکو دارای سیستم عامل قدرتمندی میباشد که تنها در تجهیزات خود استفاده میکند ، این سیستم عامل بر پپایه یونیکس توسعه داده شده است و به صورت خط فرمان میباشد. این سیستم عامل پایداری بالای در ارائه سرویس دارد.

خدمات اریانا داده پردازی متین

همان طور که گفتیم ، شرکت سیسکو دارای محصولات متنوعی میباشد و راه اندازی آن نیاز به دانش بالایی دارد .شرکت سیسکو برای متخصصین خود در حوضه های مختلف ، مدارک و دوره هایی را اندیشه است. متخصصینی که این دوره ها را گذرانده باشند صلاحیت راه اندازی و پیکربندی این تجهیزات را دارند. از این رو شرکت داده پردازی متین با تکیه بر متخصصین خود آماده راه اندازی و پیکربندی انواع تجهیزات این شرکت میباشد.

  • مشاوره و تامیین تجهیزات سیسکو
  • ارائه راهکار های مبتنی بر سیسکو
  • پیاده سازی شبکه های سوییچ سیسکو
  • پیاده سازی شبکه های WAN
  • راه اندازی تجهیزات امنیتی و فایروال های Cisco ASA
  • راه اندازی شبکه های MPLS

سیستم های سوییچینگ سیسکو (Switch) :

سوییچ های سیسکو ، جزو محصولات اصلی این شرکت میباشد . این سوییچ ها دارای پروتکل های ارتباطی اختصاصی خود سیسکو میباشد که در سایر سوییچ های شرکت ها نمیتوانیم مشاهده کنیم . این سوییچ های دارای پهنای باند های بسیار بالایی میباشند که در تمام مدت بدون وقفه به کار خود ادامه میدهند. سیسکو دارای سری های مختلف مانند 2960 ,3750,3780 و … میباشد.

برای مشاوره و فروش با ما تماس بگیرید.

سیستم های تلفنی VOIP سیسکو : (CallManager)

شرکت سیسکو دارای راهکار های VOIP قدرتمندی میباشد که با سیستم CALL Manager مدیریت میشود. راهکار سیسکو در خصوص ویپ دارای یکی از بالاترین پایداری ها را دارد و کیفیت آن از سوی سیسکو تضمین شده است.