ایمیل سرور MDeamon

میل سرور نرم افزاری می باشد که همانند یک شبکه کامپیوتری عمل نموده و کار و هدف اصلی آن تبادل نامه های الکترونیکی می باشد. میل سرور به مجموعه ای از نرم افزار ها و سخت افزار ها گفته می شود که امکان ارسال و دریافت پست الکترونیک را برای یک سازمان یا شرکت فراهم می آورد. این فرایند درست همانند تبادل شدن داده در اینترنت و شبکه می باشد. هر ایمیل به چندین بسته کوچکتر تقسیم می شود که همه آنها روی یک کامپیوتر مرکزی ( ایمیل سرور ) که سرویس ایمیل را میزبانی می کند قرار می گیرند.

MDaemon نام یک برنامه میل سرور است که در بسیاری از شرکت ها و سازمان ها مورد استفاده قرار میگیرد.  کاربرد ساده و حجم کم برنامه و قابلیت های متنوع آن باعث شده است که توسط بسیاری به عنوان میل سرور مورد استفاده قرار گیرد. ما برای مشتریانی که تمایل به حفظ و نگهداری از ایمیل های خود ، درون سارمان خود دارند ولی منابع سخت افزاری کافی ندارند این نرم افزار را پیشنهاد میکنیم.

MDaemon نرم افزار بی نظیریست که بهترین امکانات را در اختیار شما میگذارد تا بتوانید یک Mail Server به صورت POP3/SMTP بر روی ویندوز راه اندازی کنید. این نرم افزار به چندین کاربر اجازه می دهد تا بر روی یک شبکه محلی دسترسی به ایمیل ها داشته باشند و از آنها استفاده کنند، بویژه اینکه می توانید حتی از یک کانکشن (مثل Dial-up یا PPP) به میل سرور دسترسی پیدا کنید. MDaemon یک ایمیل سرور مبتنی بر ویندوز، بدون پیچیدگی میل سرور های دیگر و استفاده از حداقل منابع سخت افزاری است. میل سرور اختصاصی این امکان را به یک سازمان می دهد که تحت دامنه و با برند خود بتوانند خدمات پست الکترونک را برای کارمندان یا مشتریان خود فراهم آورند.

برخی مزایای میل سرور MDeamoln

  • پایداری بالای 99% درصدی
  • امکان Clustering و High Availability
  • امکان برنامه نویسی و اضافه کردن ویژگیهای مختلف در صورت تقاضا
  • یکپارچگی کامل با اکتیو دایرکتوری و سایر LDAPها
  • دارای Outlook Connector برای مدیریت کارهای شخصی و گروهی
  • مدیریت تحت وب کاربرپسند و با امکانات و ویژگیهای فوق العاده
  • قابلیت تلفیق با آنتی اسپمها و آنتی ویروسهای مشهور جهان از جمله Avira , AVG و Commtouch