موسسه سفیر گفتمان

طراحی و اجرای زیر ساخت شبکه و تامین تجهیزات

آکادمی زبان سفیر گفتمان نخستین ارائه دهنده ی سیستم آموزش ترکیبی هایبرید شامل آموزش در کلاس به همراه آموزش آنلاین در فضای مجازی، در 20 اردیبهشت ماه 1378 با افتتاح اولین شعبه در منطقه ی قلهک تهران آغاز به کار کرد. موسسه زبان سفیر گفتمان اکنون با 2 دهه سابقه ی درخشان به عنوان یکی از پیشگامان صنعت آموزش زبان در کشور با 107 شعبه در تهران و مراکز استانهای کشور، پایبندی خدشه ناپذیر به اصول مشتری مداری و دانشجو محوری در فرآیند یادگیری به موازات کارآفرینی و ایجاد امنیت و رفاه شغلی برای بیش از 2000 نفر از بهترین مدرسین زبان های خارجی و 500 نفر از تواناترین مدیران، کارشناسان و کارکنان اداری و پشتیبانی، در مسیر ارائه ی خدمات برتر آموزشی به مردم عزیز میهن سرافرازمان موفق به اخذ 5 گواهی نامه استاندارد جهانی ایزو 9001 در مدیریت کیفیت، ایزو 10002 در مدیریت شکایات مشتریان و ایزو 10015 در مدیریت و آموزش، ایزو 29991 در سیستم مدیریت یادگیری زبان و ایزو 29990 استاندارد سیستم کیفیت مراکز آموزشی، همچنین کسب نمایندگی تربیت مدرسین بین المللی زبان از دانشگاه های آکسفورد و کمبریج شده است.

صنایع نساجی هلال احمر

پیاده سازی زیرساخت شبکه و سیستم های نظارتی

این شرکت با بیش از 50 سال سابقه با عناوین و اسامی مختلف با شماره ثبت 5942  فعالیت داشته و در سال 1373 پس از خرید صد در صد سهام توسط جمعیت هلال احمر نام شرکت به شرکت صنایع نساجی هلال ایران تغیییر یافته است . علاوه بر شعبه تهران شرکت دارای شعبه خوانسار در اصفهان می باشد.بدین لحاظ شرکت نسبت به افزایش کیفیت و توان تولید محصولات خود در جهت بهینه نمودن بازار فروش تولیدات و افزایش درآمد از محل فعالیتهای جاری به منظور تامین هزینه ها و سوددهی ، برنامه ریزی نموده است .

صنایع الکتریک کرج

پیاده سازی زیرساخت شبکه

شرکت صنایع الکترونیک کرج در سال ۱۳۸۱ تأسیس و فعالیت خود را در زمینه های فروش ، طراحی ، ارائه خدمات فنی و مهندسی ، تعمیرات، نصب و راه اندازی ، سرویس و نگهداری تجهیزات الکترونیک ، مخابرات و کامپیوتری مرتبط به برق اضطراری و تثبیت کننده های ولتاژ آغاز نموده است.

 این شرکت نماینده انحصاری شرکت فاراتل در استان البرز در حوزه های فروش و خدمات پس از فروش به صورت تخصصی در زمینه تامین  و تجهیز شرکتها ، کارخانجات، صنایع و … به منابع برق بدون وقفه ( ups) و تثبیت کننده های ولتاژ( استابیلایزر) فعالیت  نموده و با راه اندازی، نصب و خدمات بیش از هزار پروژه و چندین قرارداد نگهداری موضوع توانسته به اهداف بلند مدت خود و تامین نیاز و خواسته های مشتریان  برسد. یکی از اهداف بلند مدت شرکت ، فروش و ارائه خدمات فنی مهندسی پس از فروش براساس نیاز و خواسته های مشتریان بوده و می باشد

طراحی و اجرای مرکز داده

شرکت لیزینگ اقتصاد نوین با طراحی و اجرای مدل “لیزینگ سبز” در جهت نوسازی صنایع کشور با رویکرد توجه به مسایل زیست محیطی و مسئولیت‏ پذیری اجتماعی اقدام نموده و از این طریق نقش خود را در توسعه اقتصاد ملی ایفا می‏نماید.

تعامل موثر و هم افزایی با سهامداران، ارائه خدمات کیفی به مشتریان و بهره‏ گیری از شبکه‏ های ارتباطی گسترده با تولید‏کنندگان و بنگاه‏های اقتصادی معتبر، از مهم‏ترین اولویت‏های شرکت است. شرکت لیزینگ اقتصاد نوین با در نظر گرفتن مختصات بازار و با توجه به لزوم مدیریت ریسک، در بخش‏های مختلفی مانند:

  • لیزینگ ناوگان جابجایی بار و مسافر
  • لیزینگ ماشین آلات صنعتی، راهسازی و معدنی
  • لیزینگ دفاتر کار اداری و تجاری