داده پردازی متین

شرکت داده پردازی متین با سالها تجربه در زمینه اجرای پروژه های پسیو شبکه (ترانکینگ) آماده خدمت رسانی به شرکت ها ، نهاد های خصوصی و دولتی می‎باشد. تصمیم گیری در خصوص نحوه اجرای زیرساخت شبکه امری مهم است که بعد از برسی توسط کارشناسان شرکت بهترین راهکار به شما پیشنهاد میشود. اجرای درست و اصولی ترانکینگ شبکه این امکان را به وجود میاورد تا در آینده تغییرات احتمالی شبکه راحت تر انجام شود.

چرا داده پردازی متین ؟

  • بازدید رایگان از پروژه
  • 6 ماه گارانتی کیفیت اجرای پروژه
  • استفاده از برترین محصولات
  • ارائه بهترین راهکار
  • اجرای پروژه با بهترین قیمت
  • اجرای پروژه با توجه به آینده نگری شرکت

ترانک به کانال هایی از جنس پلاستیک (PVC) گفته میشود که در سایز های مختلف و برای کاربرد های متفاوتی طراحی شده اند.ترانک ها قالبا بر روی دیوار و در فاصله 20 سانتی متری از زمین نصب میشود. کاربرد اصلی ترانک ، محافظت و مرتب سازی تمام اجرای شبکه از قبیل کیسون ها ، کابل ها پریز های برق و … است. شرکت های زیادی این نمحصول را تولید میکنند که از مطرح ترین شرکت های خارجی میتوان به لگراند (Legrand) که دارای بالاترین کیفیت ممکن میباشد اشاره کرد ، از شرکت های ایرانی نیز میتوان به ترانک البرز اشاره کرد که دارای کیفیت خوب و قیمت عالی نسبت به نمونه خارجی خود میباشد.

ترانک های پی وی سی شامل سایزهای 80×50 , 105×50 , 150×50 می‏باشد.

ترانک ها قابلیت نصب ماژول های شبکه را دارند مانند تصویر زیر.

ترانک شبکه

داکت چیست؟

نوع دیگری از کانال های پلاستیکی ، داکت ها هستند. داکت های همانند ترانک وظیفه محافظت و مرتبسازی را بر عهده دارند ولی با این تفاوت که قابلیت نصب ماژول های شبکه را ندارند و امکان نصب پریز های برق یا کیستون های شبکه وجود ندارد و عموما به دلیل گنجایش کمتر داکت ها نسبت به ترانک ، برای مصارف سبکتر استفاده میگردد.